venkovní rolety

Venkovní rolety

Představují jeden z nejstarších způsobů stínění oken. Skládají se z roletového pancíře, který je tvořen spojenými hliníkovými nebo plastovými lamelami. Pancíř se navíjí do schránky a je veden v bočních lištách. Venkovní rolety je možné ovládat ručně, nebo motoricky.

 

 

Venkovní rolety v sobě skrývají řadu výhod. Objevte je i vy!

 

Venkovní rolety představují jeden z nejlepších a nejefektivnějších způsobů stínění rodinných domů a bytů. Lze je využít nejen jako ochranu proti slunci, ale i jako zábranu před únikem tepla skrz okenní otvor. V létě zabraňují přehřívání interiéru, v zimě naopak fungují jako tepelná izolace. Dochází tak ke značné úspoře nákladů za klimatizaci a vytápění.

Výhody venkovních rolet CLIMAX:

 • Chrání proti slunečním paprskům.
 • Zvýšují izolačních schopností oken.
 • Snižují hlučnost z okolí.
 • Prodlužují životnost oken.
 • Brání před únika tepla z interiéru.
 • Chrání okna před vlivy počasí.
 • Zvyšují bezpečnost domu.
 • Poskytují soukromí.

 

 

 

 

  Dokonalé stínění díky venkovním roletám

  Léty osvědčené venkovní rolety dokonale zastíní váš interiér, ale současně díky průduchům mezi jednotlivými lamelami nepřicházíte o možnost pouštět denní světlo do místnosti či větrat. Pokud chcete místnost dokonale zastínit,  jednoduše lamely dovřete a na plno využijete funkci roletového pancíře.

   

  Venkovní rolety chrání vaše okna

   

  Ať už se chystáte na novostavbu nebo rekonstrukci, určitě si budete pořizovat nová okna. Doporučujeme instalaci venkovních rolet, které chrání okna před nepříznivým počasím, jako je nárazový déšť a vítr, kroupy nebo UV zářením. Rolety tak znatelně prodlužují životnost oken. Pokud nevíte, jaké venkovní rolety jsou vhodné právě pro váš typ stavby, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme!

   

   

  S venkovními roletami bude váš dům bezpečnější

   

  Velikou výhodou venkovních rolet je zvýšení bezpečnosti vašeho domu. Roletu je možné opatřit závěsy, které ve spojení s motorickým ovládáním zabraňují nadzvednutí pancíře. Představují tak nesnadnou překážku pro zloděje a dobrou ochranu proti vloupání. Pokud si chcete pořídit venkovní rolety například na chalupu, lze dodat i uzamykatelné rolety, které ochranu objektu ještě zvyšují.

   

   

   

  Zajistěte si klid pro práci i spánek

  Rolety snižují hlučnost okolí, což oceníte zejména tehdy, pokud bydlíte u rušné silnice. Pomocí venkovních rolet vás okolí, ve kterém bydlíte, nebude rušit při práci a zajistí vám i vašim dětem dokonale klidný spánek.