horizontální žaluzie

Vnitřní horizontální žaluzie přivítáte v každém interiéru

 

Vnitřní žaluzie jsou součástí interiéru a v závislosti na volbě barvy a provedení se také stávají neodmyslitelnou součástí okna. Máte možnost vybírat ze široké škály barevných odstínů, které podtrhnou celkový design interiéru. Žaluzie zabraňují vstupu slunečních paprsků a tím přehřívání interiéru. Také chrání své majitele před pohledy zvenčí. Patří mezi nejvyužívanější stínící techniku vůbec.

 

Proč si pořídit horizontální žaluzie CLIMAX?

  • Na všechnu stínící techniku poskytujeme záruku 4 roky.
  • Nabízíme lamely v široké škále barev.
  • U všech typů žaluzií si můžete objednat imitaci dřeva.
  • Naši obchodní zástupci poskytují odbornou montáž horizontálních žaluzií.

 

Dle použitého materiálu řadíme horizontální žaluzie do kategorií:  


Hliníkové žaluzie

Představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost. K dispozici je široká škála barev. Žaluzie jsou použitelné prakticky do všech typů oken. Lze je ovládat pomocí řetízku, šňůry a motoru. Montují se do rámu okna. 


Bambusové žaluzie

Bambusové žaluzie jsou vyrobeny z přírodního materiálu, který vyniká svou odolností, pružností a tvrdostí. Jejich specifický vzhled dokáže rozzářit každý interiér. Při montáži lze volit mezi umístněním na okenní rám nebo před okenní výklenek. Lze je použít ve vlhkém, ale větraném prostředí. Velmi dobře slouží i k předělení prostor bez nutnosti jakýchkoliv stavebních zásahů. Ovládají se pomocí řetízku, tyčky nebo motoru.